Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Karłowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę położoną w gminie Parchowo, miejscowości Karłowo z widokiem na jezioro Mausz. Działka w kompleksie innych działek, z wewnętrzną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, ul. Strażaków

Lipusz(Karłowo + 11 km)

590 000 zł109,20 m² 5 402,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zamieszkaj w sercu Kaszub! Oferujemy całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Łąkowa

Karwieńskie Błoto Pierwsze(Karłowo + 9 km)

299 200 zł2 720 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zielone działki w nadmorskiej okolicy. Atuty: blisko plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Goszczyno(Karłowo + 6 km)

333 000 zł3 800 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Jastrzębia Góra(Karłowo + 15 km)

881 760 zł52,80 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament nad morzem, objęty podatkiem vat 23% idealny do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie ma funkcjonalny układ z dużym salonem z aneksem kuchennym (19,01 m ), osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski(Karłowo + 24 km)

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka inwestycjna doskonała dla delewelopera pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szeligi

Szeligi(Karłowo + 20 km)

77 495 zł1 409 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż cztery atrakcyjne działki położone w miejscowości Szeligi, gmina Nowa Sucha. Teren spokojny, zadbany, z dobrym dojazdem, idealny pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Niepodległości

Szotland,Władysławowo(Karłowo + 18 km)

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona we Władysławowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Karwieńskie Błoto Pierwsze(Karłowo + 9 km)

310 000 zł1 241 m² 249,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Sławoszynku - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1241 m Lokalizacja: sławoszynko, spokojna miejscowość blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Przetoczyno(Karłowo + 24 km)

179 000 zł993 m² 180,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży przepiękna działka położona w pobliżu lasu, z dala od zgiełku i spalin! Wokół kilka domów jednorodzinnych. Małe osiedle. Dojazd drogą leśną! Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Karłowo

Karłowo,warmińsko-mazurskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Gmina Srokowo, powiat węgorzewski, województwo warmińsko-mazurskie. Siedlisko w skład, którego wchodzi działka o pow. 6.700 m2 (ogrodzona) z zarybionym stawem, budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karłowo

Karłowo,warmińsko-mazurskie

90 000 zł26 000 m² 3,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna 2,6 ha we wsi Karłowo koło Węgorzewa położona przy drodze. W pobliżu jezioro rydzówka i kanał mazurski ok 800 m. Położona na wzgórzu z ładnym widokiem na dolinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

1000-lecia,Wejherowo(Karłowo + 17 km)

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij